İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Temsilciliklerimiz
İletişim
Türkçe
English
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
Kardan Adam Olsaydım Üşümezdim
 
Sıcak bir evde, lapa lapa yağan karı,yağmuru elimizde çay veya kahve fincanı eşliğinde seyretmenin verdiği mutluluk, huzur elbette ki tarifsiz… Yağan karın, bizler için kartopu oynanan zamanları çağrıştırdığını düşünmek de oldukça romantik… ancak hayat herkes için bu kadar naif ve huzurlu değil. Dışarıda yaşamak zorunda kalan, açlık bir yana, güven ve emniyet problemi yaşayan, her türlü istismara açık, korunaksız barınaklarda kışı karşılamak zorunda olan insanlar var. Bu insanlar, bizim, modasının geçtiğini düşündüğümüz için ayakkabılıkta beklettiğimiz ayakkabılarımıza sahip olmadığı için ayaklarını ısıtamamakta. Bizim artık renginin solduğunu düşündüğümüz paltolarımıza sahip olamadıkları için soğuğu daha derinden hissetmekte… Hele bu insanlar, bir de yetişkin değilse, çocuksa, yaşayacakları zahmeti, sıkıntıyı ve soğuğu bir düşünün lütfen…
 
İyilikder olarak, ‘’Kardan Adam Olsaydım, Üşümezdim’’ sloganıyla düzenlediğimiz kampanyayla bu kış da ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giyim yardımlarını sürdürüyoruz. Kış soğuklarının artık kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde yürüttüğümüz kış kampanyası ile ihtiyaç sahibi çocukların kışlık giysi ihtiyaçlarını karşılamak adına üşüyen çocuklar rüya göremez diyoruz ve çocuklarımızın bir nebze de olsa sıcak giysileriyle kışın kavurucu soğuğundan korumaya çalışıyoruz.
 
Kampanyamız, kış ayları süresince devam edecek ve kış fonunda biriken bağışlar, İyilikder’in yıl boyunca tespit ettiği ülkemizdeki yoksul ailelere, yetimlere ve savaş mağduru muhacir kardeşlerimize dağıtılacak.
 
Kış kampanyasının içeriği; çocuk mont, çocuk bot, pantolon, çocuk kazak ve kışlık battaniyeden oluşmaktadır.
 
 Bağış tutarları; Çocuk Mont : 40 TL, Çocuk Kazak : 15 TL , Çocuk Pantolon : 15 TL ,Çocuk Bot : 40 TL, Battaniye : 40 TL, 
 
Şefkat Paketi - Tüm Kışlıklar : 150 TL şeklinde belirlenmiştir.
 
Bağışçılarımız diledikleri ürün için diledikleri adette bağış yapabilirler.Dileyen kışlıklardan bir tanesine,birkaç adet ya da tüm kışlıkların bulunduğu şefkat paketlerimize bağışta bulunabilirler.
 
 Kış yardımları kapsamında,  online bağış ekranından https://iyilikder.org.tr/onlinebagis/ banka ya da kredi kartıyla bağış yapılabileceği gibi hesap numaralarına yapılacak Havale/EFT ile ulaştırılabilmektedir. 
 
 
Not: Hesap numaralarımıza Havale/Eft ile yapacağınız kışlık bağışlarda açıklama kısmına ‘’2 adet kazak’’ , ‘’1 kazak 1 Mont’’ örneklerinde olduğu gibi açıklama yazmanızı yeterli olacaktır.Ayrıca havale/eft ekranında telefon numarası alanını boş bırakmamanızı rica ederiz.       
Son Eklenen Haberler
Sel felaketiyle yıkılan Sudan’da İyilik Derneği’nin desteğiyle “Türk Köyleri” kuruluyor
Tarihinin en büyük sel felaketini yaşayan Sudan’ın yardımına Türk Sivil Toplum Kuruluşları koşuyor. İslam Dünyası Sivil Toplum Kurul...
İyilik Derneği Kurban Vekâletlerinin Kesim ve Dağıtımını Tamamladı
...
İyilik Gönüllüleri Yola Çıktı
...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
İK / İş Başvurusu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2019 İNS Web Tasarım