İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Temsilciliklerimiz
İletişim
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
Neler Yapılabilir

YETİMLER HEPİMİZE EMANET...

Yetimler İçin Neler Yapabilirim?

Dünya’da her yıl afetler, savaşlar, hastalıklar ve doğal yollarla gerçekleşen ölümler nedeniyle ebeveynlerini kaybeden milyonlarca çocuk var. Ülkemizde de anne ve/veya babasını kaybetmiş, kendilerine sahip çıkan yakınları olan veya olmayan binlerce çocuğumuz var. Devlet, sosyal devlet ilkesi gereği yetim çocuklara çeşitli sosyal ve ekonomik haklar sağlasa da maalesef bu destekler çocuklarımız için yeterli seviyede bulunmamaktadır. Bu sebeple; sivil toplum kuruluşları olarak bizler, yetim çocuklarımızın hayata yeniden tutunması, yeni başlangıçlar yapabilmeleri için gerekli desteği, ilgiyi ve şefkati onlardan esirgememeliyiz ve bu doğrultuda çalışmalar yapmalıyız.

İyilikder, bize Allah’ın emaneti olan yetimlerin korunması ve iyilikle desteklenmesi için yıllardır yetim kampanyasını sürdürüyor. Tespitleri yapılan yetimler, bağışçlarımız sayesinde destekleniyor.

Yardım toplama ve dağıtım izni bulunan ayrıca rutin olarak resmi mercilerce denetlenen derneğimiz aracılığı ile yapacağınız yetim sponsorluğu için aylık yetim gideri 100 TL dir. Dilerseniz, 6 aylık ya da 1 yıllık bağışı peşin yapabileceğiniz gibi dilerseniz, yalnızca 1 aylık tutar ile de yetimlerimize destek olabilirsiniz. Birden fazla yetime de sponsor olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Derneğimiz hesabına yatırılacak sponsorluk ücretleri, veri havuzunda bulunan ve mağdur olduğu tespit edilmiş yetimlerin banka hesap numaralarına aktarılmaktadır. Banka hesabı açamayan sığınmacı konumundaki yetimlere ise tutanak karşılığında bedeller aylık olarak düzenli ödenmekte ve tarafınıza bilgi verilmektedir. Bağış takip sistemimizde sponsor olduğunuz yetime aylık olarak aktarılan bedelleri de görebilirsiniz.

Aşağıda bulunan Online Yetim Sponsorluk Formu'nu doldurarak siz de yetim sponsorlarımızın arasına katılabilirsiniz. Formu doldurduğunuzda tarafınıza dönüş yapılacak ve sponsor olduğunuz yetim bilgileri ve aylık ödemeler bilgi olarak paylaşılacaktır.

Ayrıca ülkemizde bulunan yetimlerin yanı sıra Gazze’de, Balkanların çeşitli ülkelerinde ve Suriye başta olmak üzere bir çok ülkeden yetim veri havuzumuz da bulunmaktadır.

Yetimlere Genel Bağış Yapabilirsiniz

Yetimlerimize aylık sponsorluk dışında dilerseniz sitemizdeki hesap numaralarına genel bağış ekranımızdan, Havale/EFT yapıp, yetim yardımı açıklamasını ekleyerek, istediğiniz tutarda bağışı yatırabilirsiniz. Bu vesileyle, yetim bağış havuzumuzda toplanan bağışlar, maddi problemlerle boğuşan yetimlerimizin, bu sıkıntıyı en az seviyeye indirerek, geleceğe güvenle ve gülen gözlerle bakmasına vesile olacaktır...

Kampanya hakkında her türlü bilgiye https://iyilikder.org.tr/onlinebagis/ adresinden ulaşarak bilgi alabilir ve online bağış yapabilirsiniz.

 

Ayrıca SMS bağış hattımızdan, tüm operatörlerden YETIM yazarak 4025'e SMS göndermeniz halinde yetim bağış havuzumuza 10 TL katkıda bulunabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve sorularınız için 0 212 534 68 25 nolu numaradan ulaşabilir ya da bagis@iyilikder.org.tr e-mail adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

İyiliklerimizin sayısını artırmak, yetimlerimizin sayısını azaltmak dileği ile…

 

Şimdi bir yetime sponsor olmak ister misiniz!

 

Online Yetim Sponsorluk Formu için Tıklayınız...            Formu İndir...

Son Eklenen Haberler
Adıyaman Kahta'da İyilik Gönülleri Yetim Ailelere Hayırseverlerin Yardımlarını Ulaştırdı
Hayır sever bir esnaf tarafından İyilik Derneği Kahta temsilciğimize bağışlanan yardım kolileri İyilik Gönüllüleri tarafından Kahta ilç...
Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesiyle Kırşehir İyilik Derneği Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde büyüklerimizi...
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, İyilik Derneği’ni ağırladı
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AKDAV), kadın gönüllülerinin katılımı ile yapılan programda İyilik Derneği adına Nesrin Çoban ve Sevgi...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
alt kategori
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
İK / İş Başvurusu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2019 İNS Web Tasarım