İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Temsilciliklerimiz
İletişim
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
Çalışma Alanlarımız

Proje ve ürün geliştirme:

İYİLİKDER olarak yeryüzünde iyiliğe dair ne varsa biz o iyiliğin gönüllüsüyüz. Bu yüzden bize getireceğiniz her türlü projeyi sizlerle beraber geliştirip uygulamaya koyabiliriz. Tişört, anahtarlık, yelek, çanta, kitap ayracı, takı, bileklik vs. ürünlerin  imal edilmesi  ve seri üretimi konusunda her türlü projelerinizi beklemekteyiz. Unutmayalım ki; ortaya konan her bir proje, üretilen her ürün  bir yetimin karnını doyurmakta, bir öğrencinin bursu olmakta ya da bir engellinin koltuk değneği olmaktadır.

Gönüllü öğrenciler çalışması:

İYİLİKDER, iyiliklerin geleceğe taşıyıcısı olan bütün öğrencilere kapılarını ardına kadar açmıştır. Öğrencilerimiz bir yandan eğitim hayatlarını devam ettirirken diğer yandan becerilerini geliştirmek, iyilik hareketinde yer  almak için dernek merkezimize gelip gönüllü olarak çalışabilirler. İYİLİKDER hizmet binasında kendi belirlediğiniz gün ve saatlerde  gönüllü olarak çalışırken edineceğiniz dostluklar ve tecrübeler ile siz öğrencilerimiz İYİLİK OKULU’ndan da mezun olmuş olacaksınız.

Sağlık gönüllüsü:

Sağlık alanında iyilik bekleyen insanlarımıza hizmet eden kişidir. Doktor, hemşire ya da ilgili gönüllülerimiz sağlık alanında yardıma muhtaç insanlara yardım edebilir, onların ihtiyaçlarını giderebilirler.

Eğitim gönüllüsü:

İnsanlarımızın maddi manevi eğitimlerine talip olan kişidir. İYİLİKDER, eğitimde sadece okul, kırtasiye ya da barınma masraflarını karşılamamakta çocuklarımızın maddi-manevi eğitimlerinin müsbet manada gelişimlerini de önemsemektedir. Sizler de eğitim gönüllüsü olarak kampanyalarımızda görev alabilir bu onurlu hizmetin gönüllüsü olabilirsiniz.

Medya-iletişim gönüllüsü:

Medya iletişim gönüllümüz olarak İYİLİKDER’in kurumsal manada bilinirliliğini arttırarak iyiliklerin yaygınlaştırılmasına hizmet edebilirsiniz. Basın yayın, internet, reklam v.s. alanlarda görev alarak medya iletişim gönüllümüz olabilirsiniz.

Ar-Ge gönüllüsü:

Proje üretimi İYİLİKDER olarak en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Türkiye ve dünyada iyiliklerimizi götürecek milyonlarca insan bulunmaktadır. Sistemli, iyi organize edilmiş bir iyilik hareketi mutlaka dünyanın en ücra noktasına ulaşabilecektir. Bu anlamda Ar-Ge gönüllüsü üreteceği sistemli projeler ile yapacağımız iyiliklerin altına imza atabilir.

Lojistik gönüllüsü:

İyilik hareketi her daim yola revan olmakta, yollara iyilik kervanları hazırlamaktadır. İşte bu aşamada sessiz kahramanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kolileme, nakliye, brandaları asma vs.alanlarda destek olacak gönüllülere her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

Teknik destek gönüllüsü

İYİLİKDER, kurumsal kimliğini büyüttükçe teknik destek ihtiyacı artmaktadır. Alanında uzman muhasebe, bilgisayar, elektrik vs. uzmanlara her daim ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden teknik destek gönüllülerine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Online Gönüllü Formu İçin Tıklayınız...

Gönüllü Formunu İndir...

Son Eklenen Haberler
Adıyaman Kahta'da İyilik Gönülleri Yetim Ailelere Hayırseverlerin Yardımlarını Ulaştırdı
Hayır sever bir esnaf tarafından İyilik Derneği Kahta temsilciğimize bağışlanan yardım kolileri İyilik Gönüllüleri tarafından Kahta ilç...
Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesiyle Kırşehir İyilik Derneği Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde büyüklerimizi...
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, İyilik Derneği’ni ağırladı
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AKDAV), kadın gönüllülerinin katılımı ile yapılan programda İyilik Derneği adına Nesrin Çoban ve Sevgi...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
alt kategori
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
İK / İş Başvurusu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2019 İNS Web Tasarım