İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Temsilciliklerimiz
İletişim
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
Ramazan’da da Türkiye’nin Dört Bir Yanında Hayırda Yarışmaya Devam Ediyoruz
İyilikder, ”İnsanlık Uğruna” sloganıyla çıktığı kutlu yolculuğunda, temsilcileri, gönüllüleri ve değerli bağışçılarıyla durmadan, yorulmadan yürümeye devam ediyor.

İyilikder, ”İnsanlık Uğruna” sloganıyla çıktığı kutlu yolculuğunda, temsilcileri, gönüllüleri ve değerli bağışçılarıyla durmadan, yorulmadan yürümeye devam ediyor.

 Ramazan’ı hakkıyla edayla etmenin çabası ve gayreti içinde olan İyilikder temsilcilikleri, gıda kolisi dağıtımları, yetimlere bayramlık giydirme organizasyonları, iftar organizasyonları ve bağışçılarımızın fitre ve zekatlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın sevinciyle, çalışmalarını sürdürüyor.

İyilikder’in İstanbul/ Sultanbeyli temsilciliğimiz, ramazan ayının başladığı günden bu yana devam ettiği gıda kolisi dağıtımlarına, Ramazan’ın sonuna geldiğimizde de hız kesmeden devam etmekte.

İyilikder Körfez temsilciliğimiz Ramazan boyunca dağıttıkları gıda kolilerinden 100 adetini Hatay Dörtyol’daki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdı. Körfez temsilciliğimiz, iskenderun ve çevresinde yapılan gıda kolisi dağıtımlarının ardından Hatay, dörtyol’da da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünde tebessüm oluşturmaya vesile oldu.

İyilikder Tatvan Temsilciliğimiz de Ramazan boyunca titizlikle gerçekleştirdiği gıda kolisi dağıtımına, Ramazan’ın sonuna geldiğimiz şu günlerde de yoğun şekilde devam etmekte.

 

Türkiye’nin serhat illerinden Ağrı / Doğubayazıt’ta bulunan İyilikder Doğubayazıt temsilciliğimiz de bu Ramazan Doğubayazıt’taki ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü. Gıda kolisi dağıtımlarının devam ettiği Ramazan boyunca, durmadan, aşkla ve şevkle çalışan temsilciliğimiz çalışanları ve gönülleri, Ramazan’ın sonuna yaklaştığımız şu günlerde de gıda kolisi dağıtımına devam etmekte.

 

Son Eklenen Haberler
Adıyaman Kahta'da İyilik Gönülleri Yetim Ailelere Hayırseverlerin Yardımlarını Ulaştırdı
Hayır sever bir esnaf tarafından İyilik Derneği Kahta temsilciğimize bağışlanan yardım kolileri İyilik Gönüllüleri tarafından Kahta ilç...
Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesiyle Kırşehir İyilik Derneği Gönüllülerimiz Kırşehir Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi'nde büyüklerimizi...
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, İyilik Derneği’ni ağırladı
Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı (AKDAV), kadın gönüllülerinin katılımı ile yapılan programda İyilik Derneği adına Nesrin Çoban ve Sevgi...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
alt kategori
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
İK / İş Başvurusu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2019 İNS Web Tasarım